O Nas

Firma Isands to mocna ekipa od lat związana ze sportem. Znająca doskonale realia funkcjonowania ośrodków sportowo-rekreacyjnych zarówno tych na terenie Polski jak również za granicą.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, oraz po wstępnej analizie rynku, firma
zdecydowała się w 2017 roku na zakup nieruchomości w podgórskiej miejscowości Chromiec u podnóża Karkonoszy. W celu przekształcenia jej w Obiekt pobytowo-treningowy dla sportowców  Isands House  – Enklawa Sportu
Lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do treningów dla amatorów jak i zawodowych sportowców – triathlonistów, kolarzy, biegaczy jak również zawodników innych dyscyplin.

Budynek stanowi swoistą „enklawę sportu”. Nowoczesna siłownia będąca jednocześnie salą wykładową wraz z zapleczem wellnes – gabinetem masażu oraz wydzieloną częścią SPA – jacuzzi, sauna, Ruska Bania pozwalają na pełną regenerację organizmu po ciężkim treningu.
Część mieszkalna to siedem dwuosobowych przytulnych pokoi z łazienkami, WI-FI, otwarta kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem oraz bezpośrednim wyjściem na zadaszony i otwarty taras.
Z północnych okien i tarasów budynku można podziwiać piękną panoramę gór. Zaś strona południowa została zagospodarowana tak, aby umożliwić organizację wspólnych imprez na świeżym powietrzu.

Zapraszamy !!!

Isands Team